Sarper Duman

🎧🎵🎹🎶🎼🐈 En az 13 Kedi! 😼😾😺😺😺😺😺😺😸😼😽😾😼 İstanbul Piano dersi için 05303471018'den iletişime geçebilirsiniz..

https://gogetfunding.com/help-me-take-care-of-istanbul-cats

1,102 posts 479,171 followers 237 following

"Her yeni güne mutlu uyanma sebeplerim" 😊 "My reasons to wake up happy every morning" 😊

2,152💬

#throwback "Pianist cat is jealous of her 🙄😒😂"
.
.
"Pianist kedi kıskanıyor 🙄😒😂"

2,188💬

"Karşı komşunun dişi kedisini görünce pianist kedi" 🤤
.
"Pianist cat when he sees the neighbor's female cat" 🤤

1,087💬

Loading...

#throwback "Behind the scenes 📽️🎬🤗"
.
.
"Kamera arkası 📽️🎬🤗"

3,243💬

Eğer kedi babasıysanız ve gece dışarı çıkacaksanız, önce kedinizi uyutmanız gerekir 🐈 (Sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim ☺️)
.
. "If you are a cat father and planning to go out, you need have your cat to sleep first 🐈(Watch until the end ☺️)"

1,327💬

"İyi geceler 🙋‍♂️🐈🎹"
.
. "Good night 🙋‍♂️🐈🎹"

1,436💬

Loading...

Öğle uykusu 🐈🐈🐈🐈🐈🐈🎹
.
"Afternoon sleep" 🐈🐈🐈🐈🐈🐈🎹"

1,310💬

Why so serious? 😂🐾🐾

514💬

Kediler nankör değildir. İnsanlar hiçbirşeyi karşılıksız sevemediği için, hep beklenti içindedirler. Beklediklerini alamadıkları her canlıya da nankör derler. Yaşayan bilir ki kedinin sevgisi, bu kötü dünyanın dışında kalmış, çıkara bağlı olmayan, tamamen şeffaf, "gerçek" bir sevgidir. Kedi sevgisi, insan beklentilerinin üstünde bir sevgidir.. ❤️
.
"Cats are not ungrateful. People always expect something back when they love someone and when they can't get something back, they blame the other one on being ungrateful. If you've experienced the love of a cat, you would also agree that it is, unlike this bad world, totally pure and real love. It is above the human's expectations..❤️"

1,590💬

Loading...

Pianist kedinin küçüklüğünü ve hikayesini merak edenler için #throwback ☺️"
(İlk videolarımızdan birisi)

Yaklaşık 1 sene önce bir geceyarısı eve dönerken çöp poşetinin ağzı bağlı olarak çöpe atılmış bir şekilde bulmuştum onu.. Ayağı kırık şekilde atmışlardı çöpe.. Ameliyat oldu, iyileşti ve hayata öyle güzel tutundu ki.. Öyle saf, öyle güzel seviyor ki.. Herkes benim onu mutlu ettiğimi söylüyor ama aslında ben ona piano çalarken, ondan daha çok mutlu oluyorum...
.
. "For the ones who wonder the childhood and the story of the pianist cat #throwback
(One of the first videos of us ☺️) Almost 1 years ago when I was on my way to home at night, I saw him. I found him in trash bin and he was in the closed plastic bag. That was cruel. Somebody threw away him as a injured. His legs were broken. He got surgical operation, he got better and he loved to live. He loves by heart as an innocent. Everyone says I make a happy him but actually whenever I play piano for him, I am happier than him.."

1,845💬

"Patilerimi her zaman doğru tuşlara koyarım, çünkü ben pianist kediyim"🐈☺️🎹
.
.
"I always put my paws on the right piano keys, because I'm the pianist cat 🐈☺️🎹"

1,601💬

"First of all, as i also have young followers, i do not share the photos/videos of the bloodshed. In Eyüp province of İstanbul(Turkey) @eyupbelediyesi , with the order from the Eyüp mayor, @avremziaydin , stray dogs are collected and killed. Those dogs had been vaccinated and healthy; and what these people have been doing is against the law in Turkey!
Yesterday, hundreds of sensible people gathered in front of the municipality building to protest it. We have written a lot of petitions and complained about what has happened; however, none of the institutions took it seriously and they did nothing to stop these killers. Today, they keep on collecting and killing animals by ignoring all the protests. This dog in the video was there with us and protested with all of us as if it knew what has been happening to his friends. The mayor didn't do any explanation.
All the people around the world, my friends, i want you to know that Eyüp municipality is a KILLER! If you come to Turkey, never go to that town, don't let them earn any money from your visit."
.
. "Öncelikle, küçük yaşlarda takipçilerim de olduğu için, katliam görüntülerini paylaşmadığımı belirtmek istiyorum. Türkiye'de, İstanbul'da @eyupbelediyesi, belediye başkanı @avremziaydin ın emri ile yaklaşık 2 haftadır katliam yapıyor, sokak köpeklerini toplayıp öldürüyor. Topladıkları köpekler sağlıklı, aşılı ve küpeli. Yaptıkları Türkiye'deki yasalara aykırı. Dün yüzlerce hayvansever eyüp belediyesinin önünde toplandık. Hiçbir taşkınlık çıkarmadan eylem yaptık. Gereken tüm kurumlara dilekçeler yazıldı, şikayetlerde bulunuldu, fakat hiçbir kurum dikkate almadı ve engel olmak için hiçbirşey yapmadı. Ve adeta dalga geçer gibi bugün yine katliama ve köpekleri toplamaya devam ediyorlar. Dünkü eylemde bu koca yürekli sokak köpeği de adeta arkadaşlarına yapılanları hissederek, bizimle eylem yaptı. Belediye hiçbir açıklama yapmadı.. Yurtdışından takip eden herkes de bilsin ki, eyüp belediyesi katildir. Türkiye'ye gelirseniz o ilçeye gitmeyin, para kazandırmayın.."

646💬

Loading...

"Good night 🙋‍♂️🐈😂😂"
.
"Iyi geceler 🙋‍♂️🐈😂😂"

2,115💬

"How to get a cat to sleep" Part 3 🐈😊🎹
.
"Kedi nasıl uyutulur" Bölüm 3 🐈😊🎹

1,276💬

Onlar benim seyircilerim, onlar benim kalbim, onlar benim sevdiğim, onlar benim herşeyim 🙏🤗🐈🎹💛
.
"They are my audience, they are my heart, they are my love, they are my everything 🙏🤗🐈🎹💛"

1,469💬

Loading...

Yeni şarkılar için çalışıyoruz 😂😂🐾🐈🎹
.
.
"We are working for new songs 😂😂🐾🐈🎹"

3,791💬

İyi uykular ☺️🎹🐾🐈
.
.
"Sleep tight ☺️🎹🐾🐈"

1,847💬

Beyefendi piyanodan uzakta uyuyamıyor 😎🐈🙄🐾🎹
.
.
"The gentleman can not sleep away from the piano" 😎🐈🙄🐾🎹

1,774💬

Loading...

Hiç düşündünüz mü, görmemek ne demek.. Her zaman karanlıkta kalmak, bir de iletişim kurabilecek bir "dil"e sahip olmadan yaşamak.. O sıcak bir yuvada olunca,birazcık mama yiyip, birazcık su içince mırlıyor dakikalarca,görmese de mutlu olmayı biliyor.. Sokakta binlercesi var onun gibi, karanlığa hapsolmuş,uzanıcak bir el bekleyen, sıcak bir yuva bekleyen, dünyası hep karanlık kalsa da "güvende" olabilmek için bekleyen.. Bu dünya sadece bizim değil, biz de kedi, köpek, kuş, böcek olarak gelebilirdik bu dünyaya. Korkmayın sahiplenin siz de, el uzatın, karanlık dünyalarına ışık olun.. Bir kere dahi sıcak bir yuvada sabahlayamadan sokaklarda ölmelerine izin vermeyin.. Birimiz yetemeyiz, beşimiz, onumuz yetemeyiz, ancak hepimiz kucak açarsak yeteriz belki.. 🙏
.
.
"Not being able to see... Have you ever thought how it feels? Staying in dark at all times, plus living withoht having a 'language' to communicate. He purrs for minutes when he eats some food or drinks some water in his warm home. He knows how to be happy although he cannot see. There are thousands of them at streets, living in darkness and waiting for someone to adopt them and give him a warm & safe home. The world is not only ours. We could have come to this world as a bird, cat, insects etc... Don't afraid and adopt one. Give a hand and be their light. Don't let them die at streets without experiencing how it feels like to have a warm home. One of us, five of us will not be enough. If we all try, we can be help them.." 🙏

970💬

#throwback .
Pianist cat's album coming soon 😂😂🐈
.
Pianist kedinin albümü çok yakında müzik marketlerde 😂😂

1,966💬

Pianist kedi: "Birdaha asla başka bir kediyi öpme!! Gözüm üzerinde!!" 😡😾👀👀 .
.
Pianist cat: "Never kiss another cat!! I got my eyes on you!!"😡😾👀👀

1,464💬

Melahattt 😊🐈🐾

283💬

Kuzguncuk kedisi 🐈😊

329💬

Bu videodan sonra kedimin turbo dizel olduğuna karar verdim. 🤔🤔 Mırrrrrrrrr, mırrrrrrr.. (Kulaklıkla dinleyiniz 🎧 ☺️)
.
.
After this video i decided that
my cat is turbo diesel 🤔🤔 Purrrrrrr, purrrrrr.. (Listen with headphones 🎧☺️)

1,201💬

Gerçek bir aşk mı arıyorsunuz? Bir hayvan sahiplenin ☺️🤗
.
.
"Are you looking for a real love?
Adopt an animal ☺️🤗"

1,625💬

Şimdi bu dünya tatlısını bırakıp nasıl işe gideyim ben? 🐈🤗
.
.
"How can I leave this sweety and go to work? 🐈🤗"

530💬

"Mutluluk gözyaşları döküyorum şu anda.. Sanırım bugüne kadar hayatımda aldığım en doğru karar, birçok kişinin ötenazi yaptır demesine rağmen yaptırmayıp, ona inanmam oldu. Adını "mucize" koyduğumda, içimde çok az umut vardı, ama o ufacık umut hiç tam olarak bitmemişti içimde. Ve "mucize" gerçek oluyor.. Şu an hissettiklerimi anlatacak kelime bulamıyorum, o kadar mutluyum ki.. Onun bu duruma gelmesinde çok büyük emeği olan, ona annelik yapan Yasemin Hanım'a minnettarım.. 🙏🙏 @alicein_harikalar_diyari " .
.
"I'm crying tears of joy right now. A lot of people advised me to make euthanasia to this cat called 'miracle' but i believed in him and gave him a chance. I believe that it is the best decision i've ever taken so far! When i named him as "miracle", i had little hope in my heart but still, it was worth trying. And here it is... the miracle works!! I cannot find the right words to describe how i feel right now. What a huge happiness :) I'm so thankful to Ms.Yasemin who cared about her as a mother and worked really hard to help 'miracle'. 🙏🏽🙏🏽 May the God bless her! @alicein_harikalar_diyari "

939💬

"Ben asil bir pianist kediyim! Video çekilirken oyun oynayamam! 🐈🎹"
.
""I am a loyal pianist cat and i refuse to play a game while being recorded 🐈🎹"

2,028💬

My favorite #tb with pianist cat 🐈☺️

456💬

"İyi geceler" 🎹🐈🤗🎶
.
"Good night" 🎹🐈🤗🎶

1,167💬