Mehmet Ertürk

🇹🇷TÜRKİYE 🇹🇷ANKARA Z Fit Gym +903122304045

283 posts 24,036 followers 528 following

Loading...

😂😂🤛🏻 S....git işte 😬

4💬

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Antremanda daha fazla enerji ve güç isteyenler için..👊🏼 limitlerini zorla 💪🏼daha önce böyle bir antreman öncesi kullanmadınız... “WOLVERINE” SUPER PUMP
#carbonsupplement #gym #spor #sport #preworkout #superpump #fatburn #güç #strong #energy

12💬

Hydroxelite-Blackmamba Termojenik yağ yakıcılar ve karaciğer koruyucu...
Liv nedir?
Himalaya tarafından üretilen Liv52 tableti, Himsra (Capparis spinosa) ve Kasani (Cichorium intybus) özleri gibi çeşitli bitkisel bileşenlerden oluşur ki bunlar viral hepatit C'nin tedavisinde ve inhibisyonunda birçok avantaja sahiptir. Liv52. Alkollü karaciğer hastalığı ve ilacın tüketimi nedeniyle ilerlemiş olan hepatit tedavisinde şaşırtıcı derece olumlu sonuçlar vermiştir. Liv. 52 tableti, ön sirozlu koşullar ve erken siroz için oral tedavi olarak kullanılır. Yağları verimli şekilde yakmak ve alkol tüketimi veya yüksek yağlı diyet nedeniyle ortaya çıkan yağlı karaciğer durumlarını tedavi etmek için karaciğer hücrelerini desteklemektedir.
Liv. 52 tableti yararlı beslenme takviyeleri olarak hareket ederek protein enerji malnütrisyonu (yetersiz veya yanlış beslenme sonucu oluşan besin öğelerinin emilim bozukluğu) ve iştah azalması gibi belirli endikasyonlarda önemli bir iyileşme sağlar. Liv. 52 tableti, radyasyon ve kemoterapiye bağlı gelişen karaciğer hasarının tedavisi için de uygundur. Liv. 52 tableti aynı zamanda, iyileşme ve uzun süreli hastalık sırasında hepatotoksik (karaciğer için zehirli) ilaçlarla birlikte uygulanır. Liv.52 tabletleri, gebelik sırasında sarılık ve anoreksinin (yemek yiyememe ve uyuyamama, buna bağlı psikolojik bozukluk) tedavisinde de endikedir (iyi geldiği belirlenmiştir). Liv. 52 tableti, hemodiyaliz işlemi sırasında yardımcı ilaç olarak kullanılır. “Prohormonlar" ı tüketen vücut geliştiricilerinin Liv52'yi tüketmeleri önerilir. Karaciğer temizlemek için Liv. 52 tableti atletler ve vücut geliştiricilerinin standart bir diyette tüketilen normal miktarda proteinden fazla protein tüketmeleri nedeniyle karaciğerde oluşabilecek malnütrisyonu etkili bir şekilde düzeltmektedir. Karaciğer ve hepatik hücrelerin korunması, kas kütlelerini artırmak için ağır androjenlerin steroid döngüsünde olan vücut geliştiricileri için gereklidir. Liv'de otların ayırıcı karışımı. Liv52 tableti karaciğeri bu ağır steroidlere karşı güçlendirir ve karaciğerin yenilenmesini ve sağlıklı çalışmasını sağlar.
Ayrıca Liv52'nin sağlam antioksidan özelliği vardır.

2💬

my tree ready for the new year 😋 #happynewyear #2018 #lucky #money 💵 #muscle 💪🏻 #love ❤️ #happy #frends I want 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

19💬

#Repost @kerimaycanzeren
・・・
Eskilerden kim kaldi?.... 💪🏻 Renewa’nın en güzel dönemiydi... özlüyorum ❤️

5💬