#mychoice

Dziecko to świadomy wybór. Tak powinno być. Nie jestem za aborcją na zyczenie. Jestem za wyborem.
Nienawidzę tego, że mamy być inkubatorami. Że seks, intymnosc, ciążę i macierzyństwo chcą sprowsadzić tylko do roli powinności małżeńskiej, kolejnego obowiązku.
Nienawidzę tego, że pod moim domem jest wielki bilbord przeciwników aborcji. Nienawidzę słuchać w autobusie tłumaczeń rodziców wiozących dzieci do szkoły i przedszkola co to jest na tym obrazku. To nie jest obrazek. To świństwo.
Nienawidzę tego, że to nie my mamy decydować o tym, czy jesteśmy w stanie pokochac i wychować dziecko, które jest owocem brutalnego gwaltu.
Nienawidzę tego, że to nie my mamy decydować o tym, czy jesteśmy w stanie wychować i utrzymać dziecko, które już na wczesnym etapie ciąży ma stwierdzone wady wrodzone, a dalej może być gorzej.
Nienawidzę tego, że to nie my mamy decydować o tym, czy jesteśmy w stanie się poświęcić i urodzić dziecko, choć może to kosztować nas życie.
Nienawidzę. Nienawidzę Was. Bo nawet jeśli chcecie dzisiaj ograniczyć tylko jedna możliwość, to doskonale wiecie, że wkrótce sięgnięcie. Doskonale wiemy, że jak Wam damy palec, to wkrótce opier*licie nam całą rękę.
To nie Wasza broszka.

1💬

Loading...
Loading...

🕇 Oczy miał pełne żalu,
nie że wszystkim się godził.
Lecz był sobą,
a nie kimś za kogo chciał uchodzić 🕇 
#polishgirl #polishwomen #girl #blackandwhite #selfie #mirror #l4l #l4like #like4like #lovemyboy #lovehim #goodday #goodgirl #mylife #mylove #mychoice #myrules 😍😗❤️💋💕💏🤳

0💬

Loading...
Loading...

Nie jestem za aborcją, ale jestem za wolnym wyborem! #mychoice #czarnyprotest #blackprotest #strajkkobiet

0💬

Loading...
Loading...

#blackfriday #poland #polish #women #onstrike #standup for your #rights #against #government #antiabortion #politics #mybody #mychoice Today 23.03.2018 / 4pm / in front of Polish Parliament

0💬

Husqvarna or KTM ? Comment below ⤵️
.
.
.
#24mx #husqvarna #ktm #mychoice #motocross #ride #mx #sx #wp #pirelli l#jtracingusa #prox #rtech

39💬

Feminist - the person who believes in the social, political and economic equality of the sexes

#czarnyprotest #whoruntheworldgirls #girlsruntheworld #girlspower #warszawa #wwa #mychoice

0💬

Ela tem uma queda por:

Coisas Recíprocas
Coisas Verdadeiras
Coisas Infinitas.

Correndo de Si mesmo
não se completa o caminho.

Bom Dia Meu 🐙
Sextouuuu? Sextouuuu!!! 😉.

#bomdia #sextou #qualidadedevida #run #7k #running #runninggirl #runningday #yesterday #runners #instarunners #garminforerunner235 #nike #nikerun #oakley #mychoice #mylife #mylifestyle #workout #noexcuses #nopainnogain #sematalhos #vida #qualidadedevida #gratidão #obrigadasenhor 🙌🏻🍀

1💬