#zeytinyag

Tercihiniz market raflarında olumsuz koşullarda uzun zamanlar bekleyen,menşei ve içeriği bilinmeyen,fabrikasyon,işlem görmüş yağlarmı veya köylünün kendi bahçesinden ürettiği,katkısız %💯 doğal saf sızma zeytinyağımı?

1💬

Soğuk sıkım sızma zeytinyağımız ekstra işlemlerden geçirilmedği için hiç bir katkı maddesi içermez.%100 doğaldır.Besin değerleri kaybolmasın diye filtreleme bile uygulanmaz.İçindeki vitamin ve mineral kaybı olmasın diye berraklaştırılmaz.Yağın zeytinden çıktığı naturel hali ile çelik tanklarda,güneş ve ışık görmeyen ortamda depolanır.Sipariş üzerine şişelenir.

1💬

#dogal #yumurta #tavuk #dogaltavuk #gezentavukyumurtasi #siyezeriste #saftereyag #tereyag #etsuyu #tavuksuyu #zeytinyag #organikzeytin #siyezunu #dogalkurufasulye #dogalnohut #siyezbulguru #dogaltarhana #probiyotiktursu #sauerkraut #dogalbal #kayatuzu #domatessalcasi #bibersalçası #humus #kis #zeytinyaglisarma #eksimayaliekmek #siyezunuekmek #cerkeztavugu Tokat asma yapragi,fermante edilmis pembe pirinç,sogan,dolmalik fistik, dolma uzumu,dogal zeytinyağ,cankiri kaya tuzu,karabiber,nane,yenibahar,maydanoz,limon ve tarcin ile hazirlanan zeytinyagli dolma siparisleriniz icin bizimle iletisime geciniz...

2💬

Loading...

MaKArna.
Deyip geçme.

3💬

Loading...
Loading...

Bugün yengemler sabun yaptı zeytin yağ sabunu var yapanlar böyle çok eziyetli olur yapması ama sevenleri de çok #sabun #zeytinyag#organik#

9💬

Yapılan araştırmalara göre, zeytinyağı tüketimi, diğer bitkisel yağ tüketimlerine oranla, göğüs kanseri riskini düşürmektedir. Sızma zeytinyağı, kademeli olarak göğüs-meme tümörünün aktivitesini azaltıcı yönde yardımcı olmaktadır. Zeytinyağı, tümör hücrelerinin imha edilmesine yardımcıdır ve DNA hasarını önleyicidir. Düzenli zeytinyağı tüketimi, kansere yol açan hücrelerin çoğalmasını engellemektedir.

5💬

Loading...

Taş kırma yeşil zeytin.. Soğuk sıkım zeytinyağı Edremit,Akçay kaz dağları💯Kendi tarlamız kendi mahsülümüz
💯 organik doğal zeytinyağı
🍃toptan perakende 🚚Türkiye geneli kargo
📲Bilgi WhatsApp :05425436583 /DM naturel zeytinyağı 💯doğal🍀#doğalzeytinyağı #saglikliyasam #sağlıklıbeslenme #zeytinyağ #zeytinyag #organic #organik #organikyasam #organikhayat #yeşilzeytin #delicious #olive #oliveoil #instagood #workout#doğalzeytinyağı #doğal #fotografheryerde #edremit #fitness#istanbul #ankara #good#burhaniye #oil#organikzeytinyağı#like4like #brunch #delicatessen #delicious#organicfood

0💬

🌱Zeytin, Zeytinyağı ve Zeytinli Sabun 🚛Kargo ve 🏘️ kapida ödeme mevcut.
📲Whatsapp 0532 350 83 05
👉DM
🚚Kargo alıcıya aittir.

#zeytin #zeytinmarket #zeytinyag #zeytinyagi #tasbaski #ayvalik #zeytinlisabun #dogal #sqglikliyasam #diyetisyen

0💬

Loading...
Loading...

Ayvalık bölgesinin en kaliteli zeytinleri özenle tek tek elle toplanır. Asit oranını düşük tutmak ve yağın kalitesini bozmamak için kesinlikle yere düşen zeytinler karıştırılmaz.Soğuk sıkım tekniği uygulanarak sızma zeytinyağı haline gelir. Asit oranı 0,3 dür. Zeytinlerimiz toplandıktan sonra vitamin ve minerallerinin kaybolmaması için enfazla 8 saat içerisinde işleme başlanır.

6💬

Eveeeettt selam arkadaşlaarr.
Bu 3+1 i hep gördümm okudum ve yıllardır bilindiik biseydii. fakat hiç oturupp özenlee yapmamistim. (Meğerse çok şey kaybetmişim )
Bu 3+1 dediğim şey bepanten, evingen, bemiks bu 3 lu ve bunun biri isee badem yağıı ve ya saf doğal zeytinyağııdir.
Tatlı badem yağınaa bu ampullerden birer tane kırııın ve karıştırınn :) daha sonraa saç diplerinee başlayarak uçlara doğru uygulayıın :) hafta bir kez mutlaka diyorumm fakat kaç saat durmasına lakin net bişey diyemiyorumm nette okudum 5 saat 3 saat diyenler var kesin bişey diyemem.
Ben kendim 1 ila 3 saat içinde mutlaka yıkıyorum. Ve gerçekteen sactaki haciim , uzama etkisi ve uçlar daki duzelmee muthisss 🙏

Deneyelimm ve son durumu hep birliktee görelimm ✊🙏😍🤗 #bepanten#evingen#bemiks#ampul#bademyagi#zeytinyag#sac#bakim#kue

1💬